Dark Arts Institute
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Arts Institute

§ Join the dark side.. §
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Важни съвещания и съвети

Go down 
АвторСъобщение
§ Албена Малфой §
Admin
Admin
§ Албена Малфой §


Female
Брой мнения : 1236
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 02.04.2007

Важни съвещания и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Важни съвещания и съвети   Важни съвещания и съвети Icon_minitimeВто Апр 03 2007, 18:51

Тук ще обсъждаме належащи въпроси и ще искаме насока от господаря и близките ни
Върнете се в началото Go down
http://fencingcska.7.forumer.com
§ Албена Малфой §
Admin
Admin
§ Албена Малфой §


Female
Брой мнения : 1236
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 02.04.2007

Важни съвещания и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важни съвещания и съвети   Важни съвещания и съвети Icon_minitimeВто Май 15 2007, 15:19

Рано сутринта,още преди изгрев слънце,Бела бе повикана спешно от майка си в бездъната стая.
Там тя се сблъска очи вочи с Лорда но за нейна почуда той не прояви типичната си подорителност към нея.
-Бащата много се пролави..най-верния ми смъртожаден-отбеляза с гордост Волдемор и Бела кимна.
Майка й я прегърна и нацелува.
-Слушай Бела..аз разбрах за Драко..това е много странно..тези постъпки..и Белътрикс извъртя очи...
-Така е-кивна Бела
-Госпожице Малфой..доколкото разбирам добре упрявлявате института..аз ибх желал да се извиня за грубото си държание..убедих се че сте вярна смъртожадна и помагате на дъщеря ми..но ще ви рпредупредя за последен път.и той спря за момент..не се месете в неща,които не ви засягатт..не правете грешки,защото могат да ви костват много..
Бле аго изгледа с безсъдържателен поглед,който се измени в дързък и насмешлив.
Но тя не отговори а отново погледна майка си
-Проучих..продължи Белатрикс...пръст в това имат или саманта,или Касиди..или и двете...по-скоро Касиди..тя е Рукууд..а те са изменници и използвачи,а всъщност нямат грам достойнство.
Бела знаеше отлично това..
-Тя е дъщеря на Валериус Рукууд,който гние в Азкабан заради лекомислието си..от теб се изисква да я следиш и да докладваш лично на мен или ако не на Лорда за действията на момичето..къде ходи,с кого се среща..как се държи.Разбра ли? попита смъртожадната
-Блеа само кимна и добави-Ясно като бял ден..
-Тогава чао,мила-Белатрикс я помилва и целуна по бузите иглавата..а после се магипортира
-Доскоро Албена..проточи Черния Лорд и изчезна от очите й и точно на време...
Тя вдигна глава и излезе от стаята решена да разкаже на приятелите с за случилото се.
Върнете се в началото Go down
http://fencingcska.7.forumer.com
 
Важни съвещания и съвети
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Arts Institute :: Стаи и кабинети :: Бездънната стая-
Идете на: