Dark Arts Institute
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Arts Institute

§ Join the dark side.. §
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво ще направите ако..

Go down 
+6
Фей Блек
$~The Necessary Evil~$
Тру Риддъл
Кармен Риддъл
Draco Malfoy
§ Албена Малфой §
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
§ Албена Малфой §
Admin
Admin
§ Албена Малфой §


Female
Брой мнения : 1236
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeВто Апр 03 2007, 17:54

Тук се питаме примерно аз питам "Какво ще направита ако най-добрата ви приятелка си намери нова приятелка?"
и другите си казват мнението!Ще гледаме да създаваме колкото може по-заплетени ситуации за да е по-интересно е..моят въпрос го знаете!

Like a Star @ heaven Какво ще направите ако най-добрата ви приятелка,си намери нова приятелка,която заплашва вашето приятелство?Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
http://fencingcska.7.forumer.com
Draco Malfoy
Пантера
Пантера
Draco Malfoy


Male
Брой мнения : 28
Age : 34
Localisation : In the darkness..
Registration date : 03.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeСря Апр 11 2007, 20:07

Уау..как ги измисляш бе.
Ето аз ще ти отговоря за приятел първо,че ми се е случвало.
Пешо като се запозна с онзи Данчо скейтъра отначало изобщо не ми дречеше ама този почна да го мъкне с него да карат и го увлече по скейта итака излизаше че го виждахме веднъж в месеца...И накрая аз какво направих..исках да излезем тримата да ме научат и аз да карам)нали уж заинтересован..)
и по едно време така го затапих онзи..казах,че ако си мисли да ми отмъкне най-домбрия приятел жестоко се лъже..и му дадох да разбере че не се шегувам..те ест продължиха да карат заедно обаче не често..а па Пешо..той е шматка..не би ме зарязал ама е отвеян леко.
Това бих направил.
А ти ако се опиташ да си намериш друг ще се разправяме Smile

Така аз питам следващия какво би направил акоо..

Какво бихте направили ако гаджето ви ви зареже заради тълпа обожателки,които вие не понасяте но тя изглежда неиска да го проумее?
Върнете се в началото Go down
Кармен Риддъл
Пантера
Пантера
Кармен Риддъл


Female
Брой мнения : 384
Age : 33
Localisation : ...in Angel`s heart...
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeПет Апр 13 2007, 10:27

Аз ще отговоря малко за обратната ситуация-ако след мен се мъкнат.

Ще си по приказвам много сериозно с него и ще се опитам да го убедя в това,което казвам,но без да го насилвам.Ще му покажа,че искам да съм само с него,а не с някой от тях.Пък и ако не успея и тогава ще му звъня през 30 минути уж,за да го чуя,а всъщност да му кажа къде съм и за да затвърдя доверието му в мен.

Какво ще направиш ако ти се иска да избягаш много,много надалеч,но не можеш,защото ще нараниш най-любимите си хора?
Върнете се в началото Go down
http://deatheaters.justforum.net/portal.htm
Draco Malfoy
Пантера
Пантера
Draco Malfoy


Male
Брой мнения : 28
Age : 34
Localisation : In the darkness..
Registration date : 03.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeПет Апр 13 2007, 15:57

Сложно..еми ще се жертвам за тях и ще преодолея желанието си..в крайна сметка ще остана тук.


Какво ще направите ако най-добрата ви приятелка или приятел ви държи сметка къде и с кого ходите?
Върнете се в началото Go down
Тру Риддъл
Пантера
Пантера
Тру Риддъл


Брой мнения : 158
Registration date : 03.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeПет Апр 13 2007, 17:34

Ха тя само да посмее никой няма право да ми държи сметка за какво то и да е.Но в същтност като се замисля тя няма да го стори , защото най-добрата ми приятелка знае всичко за мен .Но се пак стигат ми двама родители бих я зарязала ,но не и да се превръща в мой "настоиник".

Какво ще направиш ако някой ти каже ,че снощи твои познат (дори не и близък) е починал?
Върнете се в началото Go down
§ Албена Малфой §
Admin
Admin
§ Албена Малфой §


Female
Брой мнения : 1236
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeПет Апр 13 2007, 17:48

Ох..дано на никой не му се случва..аз ще скърбя разбира се..ще се наплача..това са доста наскърбителни и тъжни новини за когото и да става въпрос,камо ли за близък.

Какво ще направите ако...Съучениците ви не искат да общуват с вас и дори не си правят труда да ви опознаят?
Върнете се в началото Go down
http://fencingcska.7.forumer.com
Кармен Риддъл
Пантера
Пантера
Кармен Риддъл


Female
Брой мнения : 384
Age : 33
Localisation : ...in Angel`s heart...
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeПет Апр 13 2007, 21:04

Не знам,не ми се е случвало.Ама сигурно ще се отделя или ще се опитам да се сприятеля с поне един човек,с който да си приказвам,че иначе ще умра от скука.

Какво ще направите ако ви се иска да крещите от радост,а някой от приятелите ви е наранен от гаджето?
Върнете се в началото Go down
http://deatheaters.justforum.net/portal.htm
§ Албена Малфой §
Admin
Admin
§ Албена Малфой §


Female
Брой мнения : 1236
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeПет Апр 13 2007, 21:08

Ами аз лично ще отида при приятеля ми да го утеша и да го развеселя за да стане така,че и на двамани да ни се крещи от радост.

Какво ще направите ако най-добрите ви приятели заминат за чужбина и не ги виждате често?
Върнете се в началото Go down
http://fencingcska.7.forumer.com
$~The Necessary Evil~$
Пантера
Пантера
$~The Necessary Evil~$


Female
Брой мнения : 146
Age : 32
Localisation : In ThE mIdDle OF nOwHeRe!
Emploi : death eater
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeПет Апр 13 2007, 22:08

Ами на мен най-добрата ми приятелка в 6 клас замина за САЩ и се виждаме само през лятото, като си идва. Иначе си пишем по скайпито много често. А пък и пишем в едни и същи форуми, пращаме си и-мейли. А лятото като си е тук купонясваме яко. Е, вярно по някога ми става много тъжно като си спомня как готино си прекарвахме, ама такъв е живота.Wink
Какво ще направите ако някой отвлече вас и трима ваши познати, с които не сте в много добри отношения и ви пита какво предпочитате да убие вас и да пусне тях или да убие тях и да пусне вас?
(И в крайна сметка се окаже, че това е само тест и накрая така и така всички ще оцелеят Laughing - тва е базик)
Върнете се в началото Go down
Тру Риддъл
Пантера
Пантера
Тру Риддъл


Брой мнения : 158
Registration date : 03.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeПет Апр 13 2007, 22:35

Оооо,ще кажа да гръмнат мен 99%!

Какво ще направиш ако някой ти се обади в събота по телефона и каже ела веднага ан дасало?
Върнете се в началото Go down
Кармен Риддъл
Пантера
Пантера
Кармен Риддъл


Female
Брой мнения : 384
Age : 33
Localisation : ...in Angel`s heart...
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeПет Апр 13 2007, 22:46

Да си приготви ковчега освен ако не е за някой купон поканата.

Какво ще направиш ако сутринта се събудиш с друг от твоя цвят коса?
Върнете се в началото Go down
http://deatheaters.justforum.net/portal.htm
§ Албена Малфой §
Admin
Admin
§ Албена Малфой §


Female
Брой мнения : 1236
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeСъб Апр 14 2007, 12:41

Ммм ще си помисля,че съм магьосница :Д
Ми зависи..ако цвета е готин-екстра!Е ще се стресна отначало ама кой знае може да съм истински метаморфмаг!

Какво ще направите ако се събудите някъде на края на света сам,без никакви вещи и дори незнаете точно къде сте?
Върнете се в началото Go down
http://fencingcska.7.forumer.com
Кармен Риддъл
Пантера
Пантера
Кармен Риддъл


Female
Брой мнения : 384
Age : 33
Localisation : ...in Angel`s heart...
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeСъб Апр 21 2007, 08:08

Ще крещя от радост.Е до едно време след това ще ми е мъчно за вас,за родителите ми,за роднините и т.н.И ще се върна понякакъв начин или поне ще опитам да се върна.Пък тя и Тру няма да ме остави за дълго там (или поне се надявам Smile )


Какво ще направиш ако започнеш да забравяш какво си правил преди 1-2 минути?
Върнете се в началото Go down
http://deatheaters.justforum.net/portal.htm
§ Албена Малфой §
Admin
Admin
§ Албена Малфой §


Female
Брой мнения : 1236
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeСъб Апр 21 2007, 14:57

Ами първоначално бих се паникьосала но след това..бих се радвала по някакъв начин защото няма да имам спомени които да ми навяват тъга и носталгия Smile
А с вас щяхме да ставаме приятели всики ден :д

ПП.Ух,добре,че помня поне главните неща..нищо че не си спомням какво съм яла оня ден

Какво ще направиш ако докато плуваш в морскосините води изведнъж времето се влоши и стане бъря..а в морето се появи мъртво течение(нали знаеш завлича те навътре) а на теб ти е студено а и не можеш да плуваш добре?
Върнете се в началото Go down
http://fencingcska.7.forumer.com
Кармен Риддъл
Пантера
Пантера
Кармен Риддъл


Female
Брой мнения : 384
Age : 33
Localisation : ...in Angel`s heart...
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeСъб Апр 21 2007, 21:06

Ами на мен ми се е случвало.За това и сега не мога даплувам.Страх ме е.Когато се случи чичо ми беше близко и ме спаси иначе сега нямаше да ме има.Това не го пожелавам никумо!

Какво ще направиш ако сладък/а батко/какичка ти каже,че ще ти даде от любимия ти сладолед срещу целувка?! Laughing
Върнете се в началото Go down
http://deatheaters.justforum.net/portal.htm
§ Албена Малфой §
Admin
Admin
§ Албена Малфой §


Female
Брой мнения : 1236
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeНед Апр 22 2007, 13:10

Хаха..ами ако не съм сериозно обвързана и ако ми допада ще се замисля макар че мога да си купя сладоледа сама :р на момента ще реагирам

Какво ще направиш ако си раздвоена между две момчета..към едното си много привързана и не можеш да се откажеш от него..да кажем,го обичаш.А пък другото е непрекъснато в мислите ти и чувстваш някакво привличане?Кого ще избереш ако трябва и защо?

ПП.О Кармен това е ужасно..(за мъртвото течение)
Мен това лято ми се случи като бяхме в Албена с тати решихме да влезем морето а имаше мъртво течение..но той е прекрасен плувец и изобщо не се страхувах,вълните ме събаряха на пясъка и ме гъделичкаше..но татко ме държеше за ръка и ме изправяше SmileТой с неговите мускули и височина от 196
Върнете се в началото Go down
http://fencingcska.7.forumer.com
Тру Риддъл
Пантера
Пантера
Тру Риддъл


Брой мнения : 158
Registration date : 03.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeПон Апр 23 2007, 18:12

Ами да си кажа чесно бих избрала момчето което познавам по-добре и сум привързана към него ! А не момчето което е във мислите ми, защото то рано или късно ще се махне и ще съжелявам,че съм пропуснала шанса с първия!

Какво ще направиш ако някои ти каже нещо(като лош коментар) за твои приятел!Ще отодеш при фр и ще му изпортиш или ще примълчиш!

П.П.Аби от де го зе тоз баща Shocked Shocked Shocked , моя е с около 10 сантиметра над мен или с две думи съм почти колкото него и по-висока от мама!
Върнете се в началото Go down
§ Албена Малфой §
Admin
Admin
§ Албена Малфой §


Female
Брой мнения : 1236
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeПон Апр 23 2007, 19:49

акам..на мен често ми се случва това..из нашет училище непрекъснато се носят слухове за всеки.Отначало аз премълчавам известно време за да видя ави е така.След това казвам на приятеля или приятелката си..не казвам от кого го знам,за да не създавам интриги,но разбира се приятелите ми трябва да знаят.
Виж ако е някакъв лош коментар,който засяга фр ми направо ще кажа на този,който го изръси *** ..мразя да подценяват,обиждат и нараняват приятелите ми и гледам да не го допускам..все пак затова сме фр да се подкрепяме взаимно.


Какв ще направите ако в компанията ви се появи ново момиче,което усилено се стреми да се сприятели с вашата най-добра приятелка като се подмазва и преиграва но изглежда приятелката ви не забелязва имн харесва момичето и не ви слуша като се опитвате да й обясните..какво ще направите при положение,че вашето приятелство е застрашено от новодошлата?

ПП.Еми така,така Тру..и аз съм по-висока от мама..но ти знаеш ли аз колко съм на 14 Smile 174 :р
Върнете се в началото Go down
http://fencingcska.7.forumer.com
Тру Риддъл
Пантера
Пантера
Тру Риддъл


Брой мнения : 158
Registration date : 03.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeПон Апр 23 2007, 22:15

Ами няма да и обърна внимание,ако имам истинска фр няма да ме предаде!

Какво ще сторих ако дойда вув вас и ти открадна компа!?

П.П.Аби ама ти си по висока и от мен !Малеее с цели 5-10 сантима(чакай да се измеря)Ами да около 1.63-1.65 съм!Ох,сега се притесних -тапишонка съм!
Върнете се в началото Go down
Кармен Риддъл
Пантера
Пантера
Кармен Риддъл


Female
Брой мнения : 384
Age : 33
Localisation : ...in Angel`s heart...
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeВто Апр 24 2007, 09:51

Само ела....Не знаеш какво ще ти причиня или може би знаеш.... Twisted Evil

Как ще направиш ако ти кажат,че наистина си вампир,но не трябва да се страхуваш от светлината и т.н.?

П.П.Тру,споко и мама е 1.65!Аз съм 1.68-1.70,не съм сигурна ама не ме и интересува. Smile Razz
Върнете се в началото Go down
http://deatheaters.justforum.net/portal.htm
§ Албена Малфой §
Admin
Admin
§ Албена Малфой §


Female
Брой мнения : 1236
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeВто Апр 24 2007, 15:49

О много ще се радвам..по едно време си мечтаех да съм красива вампирка Smile

Какво ще направите,ако някой ваш близък приятел замине надалеч и рядко го виждате?

ПП.Споко Тру..добре си си!
Върнете се в началото Go down
http://fencingcska.7.forumer.com
$~The Necessary Evil~$
Пантера
Пантера
$~The Necessary Evil~$


Female
Брой мнения : 146
Age : 32
Localisation : In ThE mIdDle OF nOwHeRe!
Emploi : death eater
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeВто Апр 24 2007, 18:40

Ами ще положа всички усилия да продължа да поддържам връзка, този мой близък човек. По интернет, чрез телефон, се тая. Е, вярно няма да е същото като да се виждаме на живо, но такъв е живота.
Какво ще направите, ако видите малко дете да пресича улицата, но не е забелязало, че към него се движи автобус и ще го блъсне?

П.П. Аз пък съм по-висока и от майка ми и от баща ми. Майка ми е към 173см., а баща ми 174, аз пък съм 177. Е, ама то децата трябва да стават по-високи от родителите си. Wink
Върнете се в началото Go down
Кармен Риддъл
Пантера
Пантера
Кармен Риддъл


Female
Брой мнения : 384
Age : 33
Localisation : ...in Angel`s heart...
Registration date : 02.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeВто Апр 24 2007, 20:37

Ще го спася!Освен ако не е братчед ми или малката братчедка (базикам се освен за второто лапи Very Happy )

Какво ще направиш ако някоя твоя приятелка ти се разсърди,а ти си нямаш и на идея защо?
Върнете се в началото Go down
http://deatheaters.justforum.net/portal.htm
Фей Блек
Пантера
Пантера
Фей Блек


Брой мнения : 67
Registration date : 03.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeВто Апр 24 2007, 21:51

Явно съм направила нещо гадно.Значи..като началото ще й се извиня и ще й кажа,че искрено съжалявам за стореното.Туко виж ми простила.Ако ли не,ще разпитам гаджето й.Ако няма такова,ще говоря откриво с нея и ще й заявя,че нямам представа за какво ми се сърди.Ако имам късмет,ще ми каже.Ще се извиня цивилизовано,обаче ако тя няма желание да се сдобрим,както казва гаджето:"Ще й теглим една майна".Значи..явно не ме зачита щом след сто извинения,няма да се сдобрим.Истинските френдове прощават,понеже всеки човек греши.
Тъ..надявам се сте ме разбрали.Моя въпрос е:

Какво ще направиш,ако гаджето те зареже заради най-добрата ти приятелка/приятел?

П.П.Не го пожелавам на никой
Върнете се в началото Go down
Лорена Блек
Пантера
Пантера
Лорена Блек


Брой мнения : 28
Registration date : 03.04.2007

Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitimeПет Апр 27 2007, 11:09

Ау,ами...Вероятно ще ме засегне много...а между другото най-добрата ми приятелка (с ние имаме много различни вкусове,а другата е Фей,ние с нея по си приличаме,ама както и да е... ) ми заяви,че никога няма да тръгне с момче,което аз харесвам,камо ли да съм му гадже.А той...само ще изгуби и двете ни...

мале какъв отговор Какво ще направите ако.. 271335

Какво ще направиш,ако с най-добрата ти приятелка/приятел си падате по едно и също момиче/момче?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво ще направите ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако..   Какво ще направите ако.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво ще направите ако..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Arts Institute :: Изградете личността си :: Забава-
Идете на: